• apalucha-uvod
  • apalucha-uvod

Adresa

Dolní Malá Úpa 89
542 27 Malá Úpa

GPS

50°43'38.228"N
15°49'3.580"E

Kontakt na nás

Tel.: +420 602 822 211
E-mail: info@apalucha.cz

Sledujte nás na

Služby


Ubytování

Ubytování

Nabízíme ubytování v 6 pokojích a 1 apartmánu se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC. Větší skupiny mohou po domluvě využít sníženého podkroví.

Stravování

Stravování

Ubytování si můžete objednat se snídaní nebo s polopenzí. Vaříme především domácí českou kuchyni. Snídaně jsou bufetové, večeře formou menu – polévka, hlavní jídlo, moučník. Každý den je pro vás otevřen bar.

Vybavení

Vybavení

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC. Naši hosté mohou využít jídelnu s krbovými kamny a barem, děti se zabaví v dětské herně. V lyžárně je k dispozici vyhřívání na boty.

Parkování

Parkování

V letním období je parkování přímo u chaty zdarma. V zimě na centrálním parkovišti na Pomezních Boudách za poplatek. V den příjezdu a odjezdu je zajištěn odvoz hostů i zavazadel v ceně pobytu.

Lyžování

Lyžování

Jako partner lyžařského areálu SKiMU nabízíme cenově výhodný SKiMU Pack. Získáte tím týdenní lyžování za nižší cenu, parkování zdarma, využití vybraných sportovišť zdarma a řadu dalších výhod. SKiMU Pack nekoupíte na pokladně areálu, ale u nás na chatě. Více informací o lyžování v Malé Úpě na www.skimu.cz.

Doplňující informace

Doplňující informace

Apalucha je nekuřácký penzion. Hosté mají k dispozici WiFi síť zdarma. V zimním období preferujeme týdenní pobyty (neděle – neděle). Kratší pobyt je možný po domluvě při volné kapacitě. Zatím není možné platit platební kartou.